Phone +903123100407

ANASAYFA

Business Jet Private Jet Helikopter Tasarımı

Jet Havayolları farkıyla....
Merhaba private uçuş....Özel jet, helikopter, yolcu uçağı, ems, jumbo nakliye...
Makamlar için busines jet tahsisi...
JET HAVAYOLLARI

HAVAARACI KONFORU

ANALİZ VE TAVSİYELER

GEREKLİLİK  ANALİZİ


TASARIM ÖNERİLERİ
Kişisel zevk ve isteklerine uygun eşsiz bir uçak elde etmek için Müşterilerimize tasarımın tarzını ve temasını tanımlamada yardımcı oluyoruz.
Uçak kabinine lüks bir uyum hissi vermek için malzemeleri, renkleri ve mobilya stillerini eşleştirerek çeşitli sanatsal tasarım seçenekleri sunuyoruz.
VIP kabin iç bileşenleri için tedarik ağımıza dayanarak, havacılık sertifika gereksinimlerini karşılayan en iyi malzemeleri belirleyebilir ve bunları özel tasarım teklifleri oluşturmak için harmanlayabiliriz.
Komple uçak tasarım paketi sunmak için Müşterilerimize iletişim ve eğlence sistemleri ve son kabin yönetim sistemleri ile ilgili çeşitli seçenekler sunuyoruz.
Tüm tasarım sürecinde Müşterimizle birlikte çalışmak, tasarım tekliflerimizi, Müşterilerimizin beklentilerine en uygun olan mükemmel konsepti bulmak için inceleriz.
Müşterilerimize yenilikçi fikirler ve düzen önerileri sunuyoruz.

Ek olarak, tüm teklif tekliflerimiz, uçağın nihai tamamlanma durumu için gerekli olan tasarım geliştirmelerinden kaynaklanan gecikmeleri önleyen, akla yatkınlık belgelendirme gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.


Bu aşamada, alan tahsisini kontrol etmek ve uçak yapısıyla ara yüz oluşturmak için komple iç mekan 3D olarak modellenmiştir.
Detaylı 3D render görünümleri, kabin geçişleri oluşturuyor ve genel tasarımın teknik fizibilitesini doğrulıyoruz.
Bir tasarım genellikle iki boyutlu bir çizimle başlatılır, ancak bir tasarım konseptinin sadece ergonomi amaçları için değil, aynı zamanda estetik uyum için de geçerli olmasını sağlamak için bir 3D modelin kullanılması kaçınılmazdır. Renk ve malzemeler seçilebilir ve birleştirilebilir, ancak renkler veya oranlar arasındaki etkileşimler, ışık ya da karanlığın varlığını da ekleyerek, en iyi şekilde 3B görünümlerin sağladığı perspektiflerin yardımıyla rafine edilebilir. Ayrıca, 3D bir model, tasarımı sahibine gerçekçi, gerçekçi bir şekilde sunmak için mükemmel bir yoldur.

Uçağın tamamlanmasını sağlamak için kabinin iç kısmındaki her teknik gereksinimi belirtiyoruz.
Teknik şartname belgesi, tasarımla ilgili tüm teknik gereksinimleri yazmaktadır. Bu, tasarım konsepti ile gerçeklik arasında geçiş yapmak için önemli bir adımdır. Teknik şartname dokümanı, kabin içinde kullanılacak malzeme seviyesi hakkında bilgi vermelidir. Ayrıca, elektrikle harekete geçirilen tonlar, banyodaki özelliklerin türü, mutfaktaki fırınların tipi, vb. Gibi uçak iç mekanının her teknik detayını da belirtir.
Müşterilerimize doğru bitim tesisini bulmada yardımcı oluruz ve teslimata kadar tamamlanma projesini yakından takip ederiz.
Rolümüz, tüm kabin elemanlarının işçiliğinden ve üretiminden sorumlu olacak ve tasarımlarımızı hayata geçirecek tamamlama merkezi ve tedarikçileri ile bağlantı kurmaktır.
İlk tasarım amacını açıklamak için onlara eşlik ediyoruz ve bu vizyonu tamamlanmış bir projeye dönüştürmelerini sağlıyoruz


Markalama, tasarım çalışmalarımıza müşterilerimizle başladığımız yerlerin kökünde. Yaratıcılığımıza yön veriyor ve nihai hedefimizde bize rehberlik ediyor, unutulmaz bir markayı daha da geliştirecek tasarım unsurları yaratıyor.
Onlar için yeni bir marka kimliği oluşturmak veya mevcut bir markayı canlandırmak için havayolları müşterileri ile çalışıyoruz. Daha sonra, yeni markalamanın etkilerini birçok farklı temas noktasında öngörecek küresel bir marka stratejisi oluşturuyoruz.
Markalama çalışmalarımız, uçak sevkiyatı için yeni tasarımlar, IFE için Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI), web sitesi tasarımı, kabin ekibi üniformaları, bilet sayaçları, uçuş dergileri, kartvizitler, menü kartları, yerleşik olanaklar, baskı ve dijital iletişim, reklam kampanyaları içerir. ve paketleme.


Havayolunun marka değerleriyle tutarlı bir dış uçak tasarımı için grafikler oluşturuyoruz. Bir uçak dünyayı geçerken, hava aracını temsil etmede uçak yükü önemli rol oynar.
Bir havayolu için son derece önemli bir iletişim aracıdır, dünyaya değerlerini ve kültürünü tanıtır. Tüm bu nedenlerden dolayı, yarattığımız hava aracı tasarımlarının dikkatli bir şekilde ele alınmasını sağlıyoruz, böylece bir havayolu şirketinin marka kimliği zahmetsizce yankılanıyor.

uçak iç tasarımı için özel bir know-how'a sahip bir iç tasarım ajansıdır.
Havayolu müşterilerimize, yüce uçak kabinleri yaratarak yolcu marka sadakati ve tanıma elde etmelerine yardımcı oluyoruz.
İyi tasarlanmış ve estetik olarak güzel ortamlarla çevreleyen gezginler tarafından optimize edilmiş bir yolcu deneyimini kolaylaştırıyoruz.
Ekibimiz, ister First ve Business, isterse Premium Economy ve Economy olsun, tüm uçak iç mekanlarını tasarlamak için uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Havacılık endüstrisine (koltuk, tekstil, derici, yer döşemesi imalatçıları) yönelik ürünler üreten tedarikçilerimizi biliyoruz, bu da tasarım sürecini havayolu şirketimiz için verimli ve bilgilendirici kılıyor. Tecrübemizden dolayı, havayolları için endişe verici olan konuları da göz önünde bulundururuz: malzeme dayanıklılığı, bakımı ve kaliteye olan maliyeti.
Havayolu markasının stratejik konumlandırılmasına odaklanan ve marka kimliğini rehber olarak kullanan bir tasarım projesine başlıyoruz. Havacılık, rakipler ve ev ve otel tasarımı gibi alanlarda trendler üzerine araştırmalar yapıyoruz. İç kabin tasarımları için öneriler sunmaktayız, mizanpaj panoları oluşturuyoruz, 3D simülasyonları, örnek seçimlerini bir araya getiriyoruz ve P / N bileşenleri gibi gerekli tüm belgeleri sağlıyoruz.
Pazarın farklılaşmasını isteyen havayollarının, olağanüstü tasarımlı kabinler sayesinde bunu başarmasını ve markayı öne çıkarmasını ve rakiplerinden ayırmasını sağlayabileceğine inanıyoruz.


Akıllı aydınlatma sistemleri” olarak da bilinen dinamik ışıklandırma senaryoları, hava taşıtının belirli türlerde ortam yaratmak için gittikçe artan bir şekilde kullanılıyor. Bu durum, aydınlatma davranışının insan davranışları üzerinde etkili olduğu biliniyor.
Havacılık aydınlatmasında ilerlemeler kaydedildiği için, kabinlerde kullanılan ışıklar daha ince bir hal aldı ve yeni, düşük enerji ve sürdürülebilir LED teknolojisi sayesinde doğal ışık tonlarına daha da yaklaştı. Aydınlatma, yolcuların seyahat deneyimini iyileştirmek için kullanabilecekleri faydalı bir araçtır ve bir uçuşun uzunluğunu kırmak, jetlag hissini azaltmak ve yolcuların esenlik duygusunu arttırmak için kullanılabilir.
Bu aydınlatma araçları, yolcuları evlerde, otellerde veya restoranlarda olduğu gibi tanıdık ortamlara yaklaştırmaya yardımcı olur. Güneş ortamını veya güneşin doğuşunu simüle etmek gibi farklı renkleri ve yoğunlukları kullanarak farklı ortam aydınlatma senaryoları oluşturabiliriz. Genel olarak renk seçimi, kabinin tasarımında önemli bir unsurdur.

Tasarım Stüdyosu, ürün tasarımı ve geliştirmede geniş bir deneyime sahiptir ve fonksiyon, ergonomi ve kullanıcı deneyimi temelinde yaratıcı yenilikçi ürünler üretmeye odaklanmıştır.
Şirket bünyesinde yaratılan tüm ürünleri tasarlama, mühendislik ve prototip oluşturma becerisine sahip olarak, galon, dolap, bölme, lavabo ve bar gibi her türlü uçak içi ürünü tasarlıyoruz. Müşterilerimizle aranızda, ihtiyaç duyduğumuzda ve işleyişinde gereksinimlerini karşılayan bir ürün tasarımına ulaşmak için onların istek ve ihtiyaçlarını dikkatle dinlemeye yönelik bir işbirliği ilişkisi kuruyoruz.
İyi endüstriyel tasarım, amaçlanan kullanıcının ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak zorundadır, aynı zamanda iyi görünmek zorundadır. Mükemmel estetik, yarattığımız herhangi bir nihai ürün için bir gerekliliktir.

Endüstriyel tasarım bilgimiz, uçak koltuklarının tasarımına uzanır. Birinci ve Business sınıf koltuklar için çekici tasarımlardan Premium ve Ekonomi sınıfları için akıllı ve işlevsel olandan, nasıl tasarlanacağını biliyoruz.
Özel jetler için oturma tasarımındaki çalışmalarımız ve deneyimlerimiz, her türlü yolcu için rahat ve cazip koltuklar yaratmak için gerekli yaratıcı temele iyi bir şekilde katkıda bulunuyor.

Gerçekçi, yüksek çözünürlüklü görseller yaratmak, stüdyomuzun geliştirdiği proje tasarım sürecinin bir parçasıdır. Görselleştirme, havayolu şirketlerinin projelerini görselleştirip analiz etmelerine yardımcı olan önemli bir araçtır.
Tasarımlarımızı görmek için gerekli grafik görselleştirmeyi sunmak için yüksek kaliteli 3D modeller yaratıyoruz. Foto gerçekçi render çözümlerimiz, müşterilerimizin bir tasarımı dondurmadan ve üretim ya da üretime geçmeden önce önemli kararlar almasını sağlar.
Ayrıca, yeni bir ürün veya kabini “görmek” için benzersiz bir yöntem sunan uçak kabininin ve animasyon videolarının 3D izlerini de oluşturuyoruz. Bizim render ve bilgisayar animasyon videoları yüksek tanımlı ve yeni tasarlanan kabinler başlatmak için promosyon kampanyalarında müşteriler tarafından kullanılmaktadır.

uçak iç tasarımında uzmanlaşmış ödüllü bir havacılık tasarım stüdyosudur. Kurumsal, VIP / VVIP ve Devlet Başkanı olmak üzere özel jetler için özelleştirilmiş iç mekanlar tasarlıyoruz. Özel jet müşterileri için stüdyo, seçkin bir müşterinin bireysel ihtiyaçlarını ve zevklerini yansıtan benzersiz iç tasarımlar sunmaktadır. “En İyi Özel Jetler'in Terzileri” olarak AirJet Tasarımları, havadaki çevreye güzelliği, lüksü ve gelişmişliği sunmaya odaklanmıştır.
Aynı zamanda yolculara yönelik çarpıcı iç mekanlar arayan havayolları için de tasarımlar yapıyoruz. Havayolu müşterilerine hizmet verebilme kabiliyetimiz, havayolu iç tasarımında uzmanlaşmış bir tasarım firması olan Designescence ile olan bağlantımızdan kaynaklanmaktadır. Tasarım ekibi, endüstriyel ve iç tasarımcılar, trim ve renk uzmanları ve 3D grafik sanatçıları içeriyor. Yaratıcılık ve özgünlük, stüdyonun yarattığı tasarımların merkezinde yer alıyor. Bu da, personelin çok kültürlü kompozisyonuna iyi bir derece sahip olmasından dolayı, yeni, yenilikçi fikirleri masaya taşıyor ve devam eden bir ilham kaynağı olarak hizmet veriyor.


Gerçekçi, yüksek çözünürlüklü görseller yaratmak, stüdyomuzun geliştirdiği proje tasarım sürecinin bir parçasıdır. Görselleştirme, havayolu şirketlerinin projelerini görselleştirip analiz etmelerine yardımcı olan önemli bir araçtır.
Tasarımlarımızı görmek için gerekli grafik görselleştirmeyi sunmak için yüksek kaliteli 3D modeller yaratıyoruz. Foto gerçekçi render çözümlerimiz, müşterilerimizin bir tasarımı dondurmadan ve üretim ya da üretime geçmeden önce önemli kararlar almasını sağlar.
Ayrıca, yeni bir ürün veya kabini “görmek” için benzersiz bir yöntem sunan uçak kabininin ve animasyon videolarının 3D izlerini de oluşturuyoruz. Bizim render ve bilgisayar animasyon videoları yüksek tanımlı ve yeni tasarlanan kabinler başlatmak için promosyon kampanyalarında müşteriler tarafından kullanılmaktadır.

 . . Anasayfaya dön

.

HELİKOPTER KABİNİ YENİLEME

Hava taşıt yenileme işlemi.. Anasayfaya dön

YOLCU UÇAĞI MAKAM JETİ DÖNÜŞÜMÜ

Aviyonik elektronik aksamın maliyet ve listesini çıkarma. .,
Anasayfaya dön