Phone +903123100407

Özel Jet Helikopter Boş Bacak Uçuş

Jet Havayolları farkıyla....
Merhaba, seyahat programınızı rotanız, tarih kişi sayısı olarak bize bidirin...
Boş bacak fırsat uçuşlarımızdan yararlanın...
UÇUŞ TALEBİ GEÇİN

Kiralama  Boş Uçuş

Boş bacak özel uçak ve helikopter uçuşu

Uçak kiralanmıştır. Eve dönmesi de gerekir. Tek yön uçuşlarda, özel jetlerin üslerine döndüğü durumlarda veya bir başka hava alanına pozisyon uçuşlarında büyük ihtimalle uçaklar yolcusuz olacaktır. Bu bir pazarlama sürecidir. Yani nasiptir. İşte boş dönüşlere özel jet müşterisi için  fırsat uçuşu denir. Diğer adı boş bacak uçuşudur. Bunun terside fırsattır. Bir istanbullu'nun eve dönüş için Jet Havayollarından istediği veya kiraladığı özel uçak Paris'e kadar boş gidecektir. Bu özel jet uçuşu herhangi bir avrupa yolcusu için boş bacak veya fırsat uçuşudur. Bu durumlarda kişiler asıl kiralayanın bazen 1/5 fiyatına özel jet seyahati satın alır. Kat kat karlı,  luks ve private bir uçuş gerçekleştirir.
 

 

Fırsat uçuşu

Siz İstanbul'dan Londra, Duseldorf, Madrit veya Ankara'dan istanbula veya Bodruma özel uçuş alıpta hemen hava aracı ile tekrar döneyim demezsiniz. Yani genelde böyledir. Boş bacak uçuşları Jet Havayolları hangarından müşterisini taşımak için yola çıkacak ya da müşterilerini bırakmış ve dönüş yapmakta olan helikopter ve özel uçaklara ait uçuşlardır.
Sizin seyahat etmek istediğiniz yada yakın bir rotada olmaları durumunda
kullanabileceğiniz tek yön veya boş bacak fiyatları ile lux ve çok uygun maliyetli bir uçuş keyfi sürebilirsiniz. Boş bacaklar, çift yönlü bir uçuşun, yolcusuz olan boş dönüş uçuşunu olağanüstü tasarruf sağlayacağı bir avantajl uçuşudur. Sizin seyahat edeceğiniz kent veya yakın bir rotada olmanız halinde kullanabileceğiniz tek yönlü bir özel uçuştur. Özel jet hizmetlerinde bu seçenek sık uçuş yapanlar için çok uygun bir tercihtir.
 

Havacılıkta uçuş bacağı nedir?

Bacak kavramını da oturtmak gerekiyor.  Misal veriyoruz  Bodrum > İstanbul  > Londra şeklinde  seyahat / uçuş yaptığınız taktirde bu uçuşunuz 2 bacaktan oluşur. Burada her iniş kalkış bir bacaktır. Pilot veya uçuş ekibi kaç in kalk yaptıysa, yaşadığı iş trafiğini, mesleki yorgunluğunu; "bugün 5  bacağım veya 3 bacağım" şeklinde ifade eder.