helikopter kiralama
 HAVA AMBULANS  PROSEDÜR
kiralık helikopter
 
 
HELİKOPTER KİRALA
 
 
KİRALIK HELİKOPTER

helikopter kiralama

helikopter kiralama
  HELİKOPTER KİRALAMA

 

OTELLER, KURUM VE BELEDİYELERE SEZONLUK VE AYLIK HELİKOPTER KİRALAMA

Jet Hava Yolları size sunacağı helikopterler  ile konforlu, güvenli, zaman kaybetmeden, strese girmeden keyifli bir uçuş yapacaksınız.

 Sunduğumuz Helikopter kiralama hizmeti ile sevdikleriniz ile güzel bir uçuş keyfi yaşayabilirsiniz.

Yurtdışı müşterilerinizi; Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı ve Adnan Menderes Havalimanları başta olmak üzere bir çok havalimanından talebiniz üzerine VIP  uçuş sağlayabilirsiniz.
                                                                     

Helikopter kiralama faaliyetimiz; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Yozgat, Nevşehir, Tokat, Kayseri, Bodrum, Marmaris şehirlerimiz için devam etmektedir.

Helikopter turu, helikopter'den fotoğraf çekimi, Kargo, turistik gezi, nikah, düğün, nişan, yıldönümü, evlenme teklifi, sünnet ve kutlama  günleri için helikopter kiralama hizmeti vermekteyiz..
Helikopter kiralama ücreti, helikopter çeşidi,  işin periyod veya uzunluğuna göre, saatlik helikopter kiralama fiyatı baz alınarak + kdv olarak faturalandırılır.  uzun süreli veya sezonluk kiralama için şartımız aylık 20 saat uçuş garantisi vermenizdir. Saatimiz 6.000 TL dir.

   

flight dispathcher&Jet Hava Yollarısahibinden ucak  sahibinden helikopter  ikinciel ucak ikinciel helikopter ankara helikopter turk ucak ucaklari lukstur isjetleri  DHMİ Devlet Hava Meydanları   super jetler ozel jetler satilik jetler satilik ozelucak satilik boeing  satilik airbus hava taksiler kiralik