ÖZEL JET & HELİKOPTER EKSPERTİZİ - DEĞERLEME - FİZİBİLİTE- BİLİRKİŞİ

 
 
Satıcıda satış isteği up yapmışsa bu hava aracına alışta  ekspertiz yapılmamıştır. Aklını beğenmişlik  muhakkak pişmanlık doğurur.  Danışmanlık ödememek veya  bir tutam ot sizi yardan uçurabilir.
 
Jet havayolları  bütün Avrupa'da   satış seçimlerinizi sürekli uzman mühendis ve kaptan pilotlarına ekspertiz ettirmektedir. Satışa veya leasinge yaslı el değiştirmelerde hava aracının durum ve ederini alıcı veya aracı kurum ve kuruluşlara, leasing firmalarına, yeniden değerleme kuruluşlarına,  bankalara, devlet kurumlarına en kısa sürede, ilk el uçak helikopter bilir kişi müessesesi olarak  ücret karşılığı raporlamaktadır.

Hava taşıt fiyat değerlemesi, uçakların passenger hizmet, yük, istiap,  nakil menzil, yakıt, değerlemeleri,  helikopter, uçak  fiyat, saat  ekspertizi, özel jet ekspertizi,  genel maksat ve saha helikopteri ekspertizi,  ağir yük, yakıt kritigi,  Gercek ucus saati  tespiti, donanım ve ekipman fiyatlandırma.  Silinmiş uçuş saatlerini geri getirme, saat ispat işlemi.

Gereksiz aviyonik elektronik aksamın maliyet ve listesini çıkarma. Saha ve iklim değerlendirmesi, menzil, yakıt, istiab tesbiti, Lesaing ve degerleme sirketleri,  resmi kurumlara, alıcı şahıslara rapor tanzimi,  yurt dışına ekip gönderip yerinde değerlendirme işlemi gerçekleştirme.
Spec, dar spec analizleri ve fiyatlandırma veya teknik aviyonik servis taraması ile rapor tanzimi.
Jet hava yolları / Jet Uçak Teknik farkıyla raporlama yapılır.