kiralık uçak
HAVA TAKSİ

HELİKOPTER

 E.M.S

Satılık Vip Jetler

satılık helikopterler

Özel Jet ilanlarına göz atabilirsiniz
aircraft for sale turkey, satılık uçak

helikopter kiralama Helikopter kiralayabilirsiniz

yolcu uçağı kiralama, aircraft for sale turkey,

aircraft for sale turkey
 
 

ÖZEL JET & HELİKOPTER EKSPERTİZİ - DEĞERLEME - FİZİBİLİTE- BİLİRKİŞİ

 
 
Jethavayolları  bütün Avrupa'da   satış seçimlerinizi sürekli uzman mühendis ve kaptan pilotlarına ekspertiz ettirmektedir. Satışa veya leasinge yaslı el değiştirmelerde hava aracının durum ve ederini alıcı veya aracı kurum ve kuruluşlara, leasing firmalarına, yeniden değerleme kuruluşlarına,  bankalara, devlet kurumlarına en kısa sürede, ilk el uçak helikopter bilir kişi müessesesi olarak  ücret karşılığı raporlamaktadır.

Hava tasit fiyat değerlemesi, ucakların passenger hizmet, yük- istiap,  nakil menzil, yakıt, değerlemeleri,  helikopter, uçak  fiyat, saat  ekspertizi, özel jet ekspertizi,  genel maksat ve saha helikopteri ekspertizi,  agir yük, yakıt kritigi,  Gercek ucus saati  tespiti, donanım ve ekipman fiyatlandırma.  Silinmiş uçuş saatlerini geri getirme, saat ispat işlemi.

Gereksiz aviyonik elektronik aksamın maliyet ve listesini çıkarma. Saha ve iklim değerlendirmesi, menzil, yakit, istiab tesbiti, Lesaing ve degerleme sirketleri,  resmi kurumlara, alıcı şahıslara rapor tanzimi,  yurt dışına ekip gönderip yerinde değerlendirme işlemi gerçekleştirme.
Spec, dar spec analizleri ve fiyatlandırma veya teknik aviyonik servis taraması ile rapor tanzimi. Jet hava yolları  birimi  Jetuçak Teknik farkıyla sunulur.

 
ferda gündüz ankara ferda gündüz
flights   sahibinden ucak  sahibinden helikopter  ikinciel ucak ikinciel helikopter ankara helikopter turk ucak ucaklari lukstur isjetleri  DHMİ Devlet Hava Meydanları   super jetler ozel jetler satilik jetler satilik ozelucak satilik boeing  satilik airbus hava taksiler kiralik jetler