HELİKOPTER

  HELİ TUR  E.M.S
 
kargo uçak kiralama
 
ÖZEL UÇAK KİRALAMA

 Havacılıkta en önemli faktör güvenliktir. En güvenli uçakları, en uygun fiyatlarla hizmete sunmaktayız. Jeti Hava Yolları'nın uçak kiralama süreci, kiralama sözleşmesinin imzalanması ile bitmez. Uçak kiralama süreci: a- Uçağın seçilmesi, b- Sözleşme imzalanması, c- Uçuş günü yolcuların evlerinden, otellerinden ya da işyerlerinden talepleri ile (ek ücrete tabidir) alınması, ç- Uçağın kalkış yapacağı havaalanında  Jet Hava Yolları Kabin memuresi tarafından karşılanması, d- Check-in  yapılması 6- Uçağa götürülmesi ve hava naklinin gerçekleştirilmesi. Uçak bakımları branşlarında uzman teknik ekip tarafından gerçekleştirilmekte, uçuş ve bakım personelinin periyodik eğitimleri uluslararası standartlara uygun olarak  yetkili eğitim kurumlarında yaptırılmaktadır.

özel ucak kiralama

HELİKOPTER KİRALAMA

JHY sizin için sınıfındaki en güvenli helikopterleri, en uygun fiyatlarla hizmete sunmaktadır. Helikopter kiralama hizmetleri: İş seyahati - VIP hizmetleri, Yolcu transferi, Hava ambulansı Hava fotoğrafçılığı, Film çekimi Helikopter turu taleplerini içerir. Helikopterlerin bakımları branşlarında uzman teknik ekip tarafından gerçekleştirilmekte, uçuş ve bakım personelinin periyodik eğitimleri uluslararası standartlara uygun olarak  yetkili eğitim kurumlarında yaptırılmaktadır.

helikopter kiralama

 

 
 
  PASSENGER -  CARGO CHARTER VE UÇAK KİRALAMA SİSTEMİ
CHARTER TALEPLERİNİZ B737-300 İLE,  0312 310 04 07 - 0532 331 3577
UÇAK KİRALAMA
 
Jethavayolları Charter ekibi size dünya çapında yaygın uçuş ağı ile brokerlık  hizmeti vermektedir. 2 ila 12 kişilik lüks jetler, helikopterler, Avrupalı gruplar için jumbo jetler ile  tarifesiz hava yolcuğu bizle daha konforlu ve ekonomiktir. 140 ile 189 yolcu kapasiteli modern uçaklarımız orta ve büyük ölçekli yolcu taşımacılığında Avrupalı turist ve şirketlere özel hava ulaştırma hizmeti sağlanmaktadır. mesai saatinde taleplerinize pilotlarımız tarafından cevap verilmekte, size uygun uçak en kısa zaman dilimi içinde hazır hale getirilmektedir.. Taleplerinizi mail adreslerimize gönderebilirsiniz.
 
Ayrıca kargo uçaklarımız ile bir çok noktaya mal transferinize yardımcı olmaktayız. 50 ila 150 ton kapasiteli Kargo uçaklarımız ile dünyanın bir çok noktasına ürünlerinizi özenle taşınmaktadır.

UZUN SÜRELİ UÇAK KİRALAMA 

Donatılı (mürettebatı ile) uçak kiralama, talep ettiğinizde, uçağı ve mürettebatı, uçak bakımı ve sigortası dahil olarak işletmek için gerekli her şeyi temin ederek size kiralıyoruz.  ACMI  (Aircraft, Crew, Maintenance, Insurance) yöntemle  kiralama talep eden  uzman havayolları  ACMI arzı için bizle görüşebilirler. Yada kapasite fazlası bulunan havayolları durumlarını aracılığımızla değerlendirebilirler.

Damp olarak Uçak Kiralamak isteyenler için uçağı ve uçağın uçuş mürettebatını birlikte vermekteyiz. Damp süreçte  kabin mürettebatı müşterimiz tarafından istihdam edilecektir.

Uçağa geçici (mevsimsel) kapasite artışı için ihtiyaç duyanlar, yeni uçak edinme maliyetine katlanmak istemeyenler,  ek mürettebatın işe alınıp eğitilmesinden daha kısa sürede hizmet vermesine ihtiyaç duyanlar,  uçaklarından biri veya birkaçı belli süreliğine hizmet dışı kalan havacılık işletmeleri  kiralama için bütçeli tekliflerinizi her zaman bekliyoruz.

Unutmayın donatılı kiralama uçakları bizzat kendisinin işletmesinden bazan daha ucuza gelir.

Hac zamanı Dünya Hacılarının Harameyn'e nakli,  Olimpiyat spor etkinlikleri için taahhüt leriniz varsa  talebi karşılayabilmek için ek uçakları donatılı kiralamanız gerekir.

Uçak gerekli izin ve sertifikaların edinme maliyetinin ulaştığı tutarlar sizin için önemli olabilir; bu nedenle yeni kurulan  havayolları seferleri kendi adlarına başka havayollarına yaptırmakla handikaplarını aşabilir.  Bizden uçağı donatılı kirayla kendisine kiralayan havayolu boya ve logoya hiç dokunmadan uçurmaya devam edebilir.

Sipariş geçtiğiniz uçak istenen tarihle uçağın teslim tarihi arasındaki zaman farkı problemiyle yüz yüze geldiyseniz. Teslimdeki gecikmeler veya uzun sipariş kuyruğunda beklemeler den başka, mürettebatın eğitimi de  havayolunuzu yeni bir uçak tipini işletmekten alıkoyabilir.

Avrupa Birliğinin Kara listesi gibi hükümet yaptırımları yada uçuş kısıtlamalarıyla karşıkarşıya iseniz, kendi bölge veya ülkenizde uçuş gerçekleştirebilr fakat Avrupa’ya uçuş yapamazsınız size  izin verilmez. Eğer havayolunuz Avrupa’ya uçmak isterse, Jethavayolları'ndan sırf kendisinin uçamadığı Avrupa’ya uçuş gerçekleştirmek üzere donatılı uçak kiralaması talep edebilirsiniz.

Küçük bir  havayolu iseniz, çok fazla filo esnekliğine sahip değilsiniz demektir.  bu nedenle bir uçak hizmet dışı kaldığında veya ağır bakıma girmesi gerektiğinde, tarifenin bozulmaması için havayolunuz donatılı uçak kiralama yoluna gitmelidir.  POF ve LOI ile kiralama taleplerinizi bekliyoruz.

 Cheap charter flights to Turkey for groups, Günstige Charterflüge in die Türkei für Gruppen Vols pas chers charters vers la Turquie pour les groupes Eitiltí cairte Cheap go dtí an Tuirc do ghrúpaí Vuelos charter a Turquía para grupos Jeftini čarter letove za Tursku za grupe Billiga charterflyg till Turkiet för grupper Voli charter per la Turchia per gruppi Ódýr flug leiguflug til Tyrklands fyrir hópa Pigūs užsakomuosius skrydžius į Turkiją grupėms Billige charterturer til Tyrkia for grupper Voos charter para a Turquia para grupos Lacné charterové lety do Turecka pre skupiny Poceni čarterske lete v Turčijo za skupine Qruplar üçün Türkiyeya ucuz nizamnami uçuşlar Танныя чартарныя рэйсы ў Турцыю для г

Copyright © 2012 Jet Havayolları

 

 

flights   sahibinden ucak  sahibinden helikopter  ikinciel ucak ikinciel helikopter ankara helikopter turk ucak ucaklari lukstur isjetleri  DHMİ Devlet Hava Meydanları   super jetler ozel jetler satilik jetler satilik ozelucak satilik boeing  satilik airbus hava taksiler kiralik